Oznámenie o zbere komunálneho odpadu

Oznámenie o zbere komunálneho odpadu

Vážení obyvatelia!

Týmto Vás informujeme, že dňa 20. marca 2026 (piatok) budú pri vývoze odpadu odvezené už len zberné nádoby označené nálepkou pre rok 2026.

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade 240-litrových zberných nádob je v zmysle všeobecne záväzného nariadenia potrebné umiestniť dve nálepky.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu!

Dátum vloženia: 17. 3. 2026 10:00
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 3. 2026 10:03
Autor: Správca Webu